Strona główna » Bydło » Mieszanki uzupełniające
Kontakt
  • NIP: 536-153-09-05
  • E-mail:sklep@weterynaryjny.pl
  • Telefon600-829-424
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
ScanVet
alt
alt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Mieszanki uzupełniające

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

W kategorii tej zgromadziliśmy najlepsze i najbardziej popularne mieszanki do pasz dla bydła, jakie dostępne są na krajowym rynku. Przeznaczone są one dla zwierząt gospodarczych, takich jak kozy, owce, drób, zwierzęta futerkowe, konie oraz krowy. Dzięki oferowanym przez nas mieszankom można uzupełnić paszę o ważne dla zwierząt hodowlanych składniki diety, takie jak aminokwasy lub minerały. Produkty te zawierają również witaminy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmów zarówno dorosłych osobników, jak i niezbędne do rozwoju młodych zwierząt.  

Tego rodzaju mieszanki uzupełniające dla krów zalecane są zwłaszcza dla ciężarnych lub karmiących samic, samców rozpłodowych oraz młodych osobników, u których występuje zwiększone zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Oferowane przez nas produkty są odpowiednio zbilansowane i zawierają wszystkie niezbędne elementy w wymaganych proporcjach. Dzięki nim zwierzęta zyskują odporność na choroby, a ewentualne urazy i zranienia goją się szybciej.