Brak produktów w koszyku.
Sklep

O nas

O nas

Kim jesteśmy?

Weterynaryjny.pl powstał z miłości do zwierząt. Chcemy zapewnić im jak najlepszą jakość życia. Dostarczamy naturalne i skuteczne produkty, które pomagają w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia Twoich zwierząt.

W naszym sklepie znajdziesz preparaty dla różnych gatunków zwierząt: psów, kotów, gryzoni, królików i pozostałych zwierząt futerkowych, bydła, drobiu, trzody chlewnej, owiec, kóz, gołębi, pszczół i rybek.

W weterynaryjny.pl mamy obsesję na punkcie jakości. Od najbardziej przytulnych legowisk po najzdrowsze przysmaki, witaminy, dodatki paszowe – każdy produkt jest starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić Twoim zwierzętom to, co najlepsze. Nasze zaangażowanie w jakość nie kończy się tylko na produktach – rozciąga się na doświadczenia związane z poruszaniem się po naszej stronie.

W naszej ofercie znajdziecie

  • witaminy,
  • karmy dla zwierząt,
  • dodatki paszowe,
  • suplementy diety
  • inne produkty, które pomagają rozwiązać problemy zdrowotne wśród zwierząt.

Zapewniają one pomoc w przypadku problemów z układem trawiennym, problemów z układem odpornościowym, oddechowym, ze skórą, sierścią, czy innymi dolegliwościami.

Nasze produkty pochodzą od zaufanych dostawców. Spełniają wszystkie wymagania jakościowe. Zawsze jesteśmy gotowi do pomocy i doradztwa. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących witamin i składników odżywczych potrzebnych Twojemu zwierzęciu.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.