Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Kolor

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 342 produktów

Bydło – suplementy, pasze i leki weterynaryjne dla bydła

Bydło mięsne powinno mieć zapewnione odpowiednie warunki utrzymania, w tym mikroklimat i warunki żywieniowe. Za to wszystko odpowiedzialny jest hodowca. To on musi zapewnić odpowiednie pomieszczenie do przechowywania bydła, zadbać o prawidłowe żywienie i opiekę weterynaryjną. Bowiem to wszystko ma wpływ na wyniki produkcyjne w hodowli. Hodowca musi więc wziąć pod uwagę, że każda grupa wiekowa potrzebuje odmiennych warunków bytowania. Suplementy dla bydła, witamin i minerałów, dodatki do pasz wszystko to hodowca musi wdrażać chcąc prowadzić zdrowy chów i zapewnić dobre warunki tuczu. Ponadto inwestycja w suplementy dla bydła i wszelkiego rodzaju witaminy i minerały są w stanie łagodzić skutki ciężko przebytych wycieleń.

W naszym sklepie prowadzimy sprzedaż witamin, mieszkanek, suplementów dla zwierząt gospodarskich. Oczywiście to nie jedyne nasze produkty, znajdą Państwo u nas suplementy dla bydła, produkty do higieny, preparaty wspomagające trawienie. Posiadamy linię specjalistycznych preparatów przeznaczonych dla bydła i cieląt, wspomagających leczenie ketozy.

Oprócz typowych suplementów mamy także różnego typu dodatki prozdrowotne dla bydła – w tym specjalistyczne preparaty paszowe chroniące zwierzęta przed chorobami i schorzeniami.

Suplementy dla bydła

Prawidłowe żywienie bydła w znacznym stopniu pozwala ograniczyć ryzyko pojawiania się wielu problemów zdrowotnych. W większości problemy te dotyczą schorzeń układu pokarmowego. Te są ściśle związane ze specyficzną budową anatomiczną i przebiegiem procesów trawienia u bydła. Dbając o profilaktykę zdrowotną, hodowcy oprócz dobrej jakości pasz powinni podawać zwierzętom gospodarskim suplementy dla bydła. W naszym sklepie mamy szeroki wybór preparatów przeznaczonych dla cieląt z różnymi zaburzeniami trawienia. Z myślą o zdrowiu zwierząt posiadamy także suplementy dla bydła dedykowane podczas żywienia bydła mlecznego. Zapoznaj się z pełną gamę preparatów i suplementów dla bydła.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.