Brak produktów w koszyku.
Sklep

Artykuły jednorazowe

Filtry

Kolor

Marka

Waga

Pojemność

Znaleziono 106 produktów

Każdy gabinet weterynaryjny powinien być wyposażony nie tylko w dobry sprzęt diagnostyczny do przeprowadzania badań zwierząt, ale i artykuły jednorazowe. Dzięki takim produktom, każdy lekarz weterynarii jest odpowiednio przygotowany do prawidłowo funkcjonowania swojej lecznicy.

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości akcesoria jednorazowe, które są przydatne w każdej praktyce lekarskiej. Oferujemy bawełniane patyczki przeznaczone do higieny uszu psów i kotów, wysokochłonne podkłady z nieprzepuszczalną warstwą zewnętrzną w różnych rozmiarach, specjalne maszynki jednorazowe do celów medycznych, miękkie i delikatne chusteczki higieniczne, a także praktyczne latarki jednorazowe, z 8-stopniowym indeksem źrenic i wygodnym włącznikiem. Oferowane produkty można zakupić wygodnie online. Sklep Weterynaryjny.pl. zaprasza.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.