Brak produktów w koszyku.
Sklep

Zwierzęta futerkowe

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Zastosowanie

Znaleziono 50 produktów

Wasza rodzina powiększyła się o nowego członka? A może raczej twój pupil towarzyszy ci już od wielu lat? Niezależnie od jak dawna posiadasz zwierzątko w domu, zapewne zależy ci na tym, aby było zdrowe, a tym samym szczęśliwe. Co zatem zrobić, aby poprawnie o nie dbać? Nasz sklep internetowy ma w ofercie wszystko, czego potrzebujesz! Po pierwsze, zaopatrz się w odżywki dla zwierząt futerkowych. Można je stosować u gryzoni i królików. Dostosuj mieszankę do potrzeb twojego pupila. Chcesz wzmocnić jego odporność? Wybierz tę, która zawiera naturalny czynnik hamujący aktywność życiową bakterii, grzybów i pierwotniaków lub tę z probiotykami, która dodatkowo reguluje procesy trawienne. Ponadto, dostępne są na stronie preparaty hamujące biegunkę. Jeśli twój gryzoń dopiero co chorował, popraw stan jego zdrowia podając mu witaminy dla zwierząt futerkowych. Specjalnie przygotowane preparaty zawierają zestaw mikro i makroelementów oraz aminokwasów, które szybko uzupełnią niedobory, podniosą kondycję i poprawią jakość okrywy włosowej.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.