Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Kolor

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 146 produktów

Leczenie świń wymaga wielopoziomowego oddziaływania i dobrej jakości preparatów. Nasz sklep internetowy weterynaryjny.pl oferuje medykamenty i lekarstwa niezbędne do leczenia bądź zapobiegania chorobom występującym u świń. Trzoda chlewna narażona jest na działanie różnych niekorzystnych czynników i wirusów. W walce z tym zjawiskiem pomagają środki dezynfekujące. Bardzo ważna jest także właściwa pielęgnacja prosiąt oraz dbanie o pełnowartościowość ich posiłków. Poszczególne preparaty pozwalają na wspieranie procesów rozrodczych tych zwierząt, walkę z biegunkami o różnej etiologii, przeciwdziałanie zakwaszeniu organizmu czy zapobieganie zjawisku kanibalizmu. Bywa również, że trzoda chlewna (m.in. na skutek choroby, zmiany sposobu żywienia, stresu) wymaga wsparcia w postaci mieszanek z kulturami bakterii, minerałami i witaminami. Wszelkie niezbędne lekarstwa i preparaty zakupić można w naszym sklepie. Zapewniają one kompleksową i w 100 procent odpowiednią formę pomocy i wsparcia w czasie problemów zdrowotnych u świń.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.