Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 136 produktów

Hodowla drobiu niesie ze sobą wiele trudności. W większości są one związane z żywieniem zwierząt. Właściwy poziom witamin i aminokwasów w organizmie tych zwierząt jest niezwykle ważny do zapewnienia prawidłowego rozwoju, podwyższenia odporności i dobrego zdrowia. Drób, jest niezwykle wrażliwy na działanie różnych czynników środowiskowych w tym głównie na warunki bytowania oraz żywienia. Z tego też względu hodowca chcąc zachować potencjał produkcyjny musi więc zadbać o dobre żywienie drobiu. Wszelkiego rodzaju preparaty powinny być przede wszystkim dopasowane do potrzeb ptactwa ale i współgrać z ich wiekiem.

W naszym asortymencie, znajdą Państwo witaminy, leki weterynaryjne dla drobiu, zakwaszacze (które stanowią skuteczny preparat antybakteryjnym dla drobiu) i wiele innych produktów, które są w stanie zoptymalizować produkcję drobiu. Sklep Weterynaryjny.pl posiada w sprzedaży leki weterynaryjne dla drobiu, niezbędne preparaty, dzięki którym będą mogli Państwu utrzymać zwierzęta w jak najlepszej kondycji. Każdy hodowca powinien dbać o jakość żywienia drobiu, to jak i czym będziemy karmić ptactwo i czy będziemy dbać o profilaktykę zdrowia warunkuje w końcu prawidłowy rozwój i tempo wzrostu tych zwierząt.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.