Brak produktów w koszyku.
Sklep

Narzędzia chirurgiczne

Filtry

Marka

Znaleziono 6 produktów

Sklep Weterynaryjny.pl posiada w swoim asortymencie profesjonalne narzędzia chirurgiczne dla zwierząt, w tym wiele modeli sterylnych skalpeli do jednorazowego użytku. Są to niezbędne narzędzia weterynaryjne do wykonania niektórych zabiegów i skomplikowanych operacji w klinikach weterynaryjnych. Precyzyjny skalpel jest jednym z podstawowych narzędzi w chirurgii weterynaryjnej, dlatego musi być najwyższej jakości. Firma HenrySchein tworzy ostrza ze stali węglowej, która jest trwalsza i twarda oraz przede wszystkim ma większą odporność na ścieranie. Skalpele posiadają bardzo wygodne w użytkowaniu uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego. Zapewniają odpowiednie i ergonomiczne trzymania skalpela, jest to gwarancją precyzyjnego i dokładnego cięcia. Skalpele są już sterylne, przed zabiegiem wystarczy wyjąć z opakowania.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.