Brak produktów w koszyku.
Sklep

Higiena i dezynfekcja w domu

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Znaleziono 50 produktów

Higiena pomieszczeń inwentarskich i gospodarczych wymaga stosowania środków zaradczych przeciwko wirusom, bakteriom i grzybom. Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie dobrej jakości preparatów do dezynfekcji.

Nasz sklep weterynaryjny.pl oferuje wysokiej jakości skuteczne i wydajne artykuły do higieny i dezynfekcji. Pośród szerokiej oferty produktowej znajdują się środki bakteriobójcze i wirusobójcze urządzeń i obiektów w hodowli zwierząt, produkty eliminujące nieprzyjemne zapachy kotów i psów, płyny do sporządzania roztworów odkażających pomieszczenia, środki transportu i sprzętu, płynne mydła potasowe.

Na uwagę zasługują preparaty o bardzo szerokim zakresie działania, które rozsypuje się na powierzchnię odkażaną. Sucha dezynfekcja może być stosowana w obecności różnych zwierząt, takich jak trzoda chlewna, bydło, drób, konie czy owce ponieważ jest dla nich bezpieczna. Ten rodzaj odkażania jest niezwykle skuteczny i zapewniający długotrwałe działanie. Zwalcza nie tylko bakterie, wirusy i grzyby, zapobiegając chorobom zwierząt, ale także larwy much.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.