Brak produktów w koszyku.
Sklep

Spis treści:

18.04.2023
Czas czytania: 3 min.

Zabawy z psem

Psy to bardzo energiczne i emocjonalne zwierzęta, które uwielbiają bawić się ze swoim właścicielem. Zwłaszcza młode psy mają duże zapotrzebowanie na fizyczną aktywność. Nie wolno jej także zaniedbywać w późniejszych latach życia psa, gdyż mają one wpływ na jego kondycję i zdrowie. We wspólnej zabawie pomagają specjalne gadżety i specjalnie zaprojektowane zabawki dla psa.

Zabawki dla psa – po które warto sięgnąć?

Podstawową aktywnością, która sprawi naszemu pupilowi wiele radości jest spacer. Warto jednak sięgnąć po odpowiednia smycz dla psa. Taką, która daje mu dużo swobody, pozwalając mu na wejście w każdy zakamarek, a jednocześnie posiada technologię szybkiego zapinania i uwalniania, dzięki czemu właściciel ma całą sytuację pod kontrolą. Innymi ciekawymi gadżetami są piłki i gryzaki. Psy uwielbiają gdy ich właściciel rzuca taką zabawką w dal, a one mogą ją złapać. Dobrze, jeśli zabawka dla psa posiada piszczałkę – wówczas zwierzę ma więcej stymulacji. Wszystkie przedmioty powinny być jednak wykonane z bezpiecznych i przyjaznych dla psów materiałów. Dobrze, by cechowały się również trwałością – pies z pewnością nie będzie ich traktował delikatnie!

Zabawki dla psa – gdzie kupić?

Aby mieć pewność, co do wysokiej jakości zabawek dla psów, warto zakupić je w sprawdzonym miejscu. Takim jak chociażby sklep internetowy Weterynaryjny.pl, który oferuje godne polecenia produkty w atrakcyjnej cenie. Niestety, gadżety z niepewnych źródeł szybko ulegną zniszczeniu, mogą też być potencjalnie niebezpieczne dla psa. Sięgając np. po smycz, warto zwrócić także uwagę, by posiadała ona specjalną technologię quick-click – pozwala ona na zablokowanie smyczy jednym kliknięciem.

Zabawy z psem sprawiają dużo radości obu stronom. Najlepiej, by miały one miejsce na świeżym powietrzu. Szczególną rolę odgrywają tu zwłaszcza spacery. Warto wybrać się w miejsca mniej uczęszczane, tak aby pies miał więcej przestrzeni do biegania. Pobyt w parku czy na podwórku to świetna okazja, by pobawić się w aportowanie. Z kolei psy, które dużo czasu spędzają w mieszkaniach, chętnie będą korzystać z gryzaków i piłek, zarówno same, jak i w interakcji z domownikami. Takie chwile przynoszą wiele radości i uśmiechu, świadcząc o silnej więzi między psem a człowiekiem.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.