Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.
Czas wysyłki: 48 godzin
Koszt wysyłki: od 11,00 zł
Numer katalogowy: 481
Stan produktu: Nowy
Sebovet Clean jest dermokosmetykiem weterynaryjnym, specjalnie przystosowanym do mycia psów z objawami łojotoku tłustego. Dziegieć z jałowca zawarty w szamponie ułatwia prawidłową czynność gruczołów łojowych oraz zapobiega nadmiernemu złuszczaniu naskórka.
Zastosowanie: łojotok tłusty, tłusty wygląd sierści, sklejone łuski łupieżu, miejscowe zaczerwienienie skóry
Sposób użycia: wstrząsnąć przed użyciem. Zmoczoną sierść i skórę polać szamponem, rozprowadzając go równomiernie po całym ciele, umyć i spłukać. Czynności powtórzyć, pozostawiając szampon na sierści i skórze przez 5-10 minut. Stosować codziennie lub w zależności od potrzeb. Zaleca się do ostatniego spłukiwania użyć płyn nawilżający Hydra-Derm N.
Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glicerin, Cocamidopropyl Betaine, PEG 4 Rapeseedamide, Sodium Chloride, Polisorbate 20, Junipures Oxycedrus Wood Oil, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid
Pojemność: 200 ML
Aktualizacja: luty 2022
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.