Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Zastosowanie

Znaleziono 345 produktów

Pielęgnacja psa to absolutny obowiązek każdego właściciela czworonoga. Nie dotyczy to jedynie kwestii estetycznych, ale pielęgnacja psa obejmuje również troskę o higienę i zdrowie pupila. Aby nasz czworonożny przyjaciel cieszył się zdrowiem i wigorem przez wiele lat, warto zaopatrzyć się nie tylko w szampon, ale również inne środki służące utrzymaniu higieny i zdrowia. Pielęgnacja psa powinna być kompleksowa, dlatego należy dbać zarówno o sierść, jak i jamę ustną dla świeżego oddechu i zdrowych zębów. Warto również pamietać nie tylko o sierści, ale również o skórze psa, a także uszach, które często są przyczyną dokuczliwego bólu. Na uwagę zasługują także oczy pupila, jak i jego łapy. Każda rasa psa jest inna, a wraz z tym różnią się wymagania względem jego pielęgnacji. Dlatego warto postawić na preparaty, które przeznaczone są do konkretnej rasy, aby uzyskać jak najlepsze efekty pielęgnacji. Zadbaj o swojego pupila już od najmłodszych lat – aby cieszył nie tylko pięknym wyglądem, ale również zdrowie.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.