Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 12 produktów

Środek uspokajający dla kota w sklepie Weterynaryjny.pl

Każdy właściciel czworonoga z reguły chce dla swojego pupila jak najlepiej. Zdarzają się jednak takie sytuacje, które dla kota, jak i psa są szczególnie stresujące i powodują niepokój przejawiający się w różny sposób. Wówczas, by zapewnić zwierzęciu pomoc, niezbędne może okazać się sięgnięcie po środki uspokajające dla kota. Do takich sytuacji, które mogą wywołać u kota stres, takie jak przeprowadzki, wizyty u weterynarza, zmiany w otoczeniu, wprowadzenie nowego zwierzęcia do domu czy głośne wydarzenia, jak np. sylwester. 

 

Zastosowanie preparatów uspokajających dla kotów ma na celu złagodzenie objawów stresu, które mogą obejmować nadmierne drapanie, ukrywanie się, agresję, zmiany w zachowaniu czy zaburzenia apetytu. Wprowadzone wówczas tabletki na uspokojenie dla kota mogą pomóc w zminimalizowaniu negatywnych skutków stresu, poprawiając jakość życia zwierzęcia i przyczyniając się do utrzymania jego równowagi psychicznej. Należy jednak pamiętać, że przed zastosowaniem jakichkolwiek środków uspokajających dla kota zawsze warto skonsultować się z weterynarzem. Profesjonalna ocena sytuacji oraz dostosowanie odpowiedniego preparatu do indywidualnych potrzeb zwierzęcia zapewni skuteczną opiekę i minimalizację ryzyka niepożądanych skutków. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu, w którym zamieściliśmy jedynie bezpieczne preparaty.

Tabletki na uspokojenie dla kota — kiedy się przydają?

Kot, tak jak człowiek, doświadcza stresu i lęku. Jeśli zastanawiają się Państwo, kiedy podać lek na uspokojenie dla kota, koniecznie warto obserwować zachowanie futrzastego przyjaciela. Co do zasady tego typu preparaty należy podawać pod kontrolą weterynarza, szczególnie gdy zwierzę jest jeszcze młode, a Państwo nie mają pewności co do jego reakcji na takie substancje. Jeśli konieczne jest jednak podanie czegoś na stres dla kota, warto wybierać jedynie preparaty bazujące na ziołach, które nie ingerują poważnie w układ nerwowy pupila, lecz jedynie wspierają jego funkcjonowanie.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo niejeden lek na uspokojenie dla kota. Są to preparaty od takich producentów jak Vetfood, Vet Expert, Beaphar, Hemplab itd. Zapewniamy Państwu różnorodny wybór rozwiązań, zarówno w formie tabletek, jak i olejków. Nasze preparaty uspokajające dla kota zawierają kompleksy witamin, które wspierają funkcjonowanie układu nerwowego. Wśród propozycji mieszczą się także olejki CBD. Takie produkty mogą być przydatne m.in. przy: 

  • wizytach u weterynarza,
  • długich podróżach,
  • fobiach dźwiękowych,
  • nowych zwierzętach w domu,
  • ogólnych stanach lękowych i zaburzeniach zachowania,
  • przeprowadzkach itd.

Różnorodne środki uspokajające dla kota w naszej ofercie 

Środek uspokajający dla kota to niekiedy jedyne rozwiązanie, by wesprzeć zwierzę w trudnych dla niego momentach. Stosowanie preparatów pozwala uchronić pupila przed nadmiernym działaniem stresu na jego organizm, a także przed traumą. W naszej ofercie zgromadziliśmy różnorodne produkty, także w formie suplementów, które uzupełniają dietę o potrzebne substancje. Różnorodne formy – tabletki, krople na uspokojenie dla kota itp. pozwalają Państwu dopasować odpowiednie rozwiązanie do danego zwierzęcia. By ułatwić wybór, w sklepie Weterynaryjny każdy produkt zawiera dokładny opis i działanie. Co ważne, kompletując nasz asortyment, bierzemy pod uwagę bezpieczeństwo działania preparatu. Zwracamy uwagę na jego skład oraz możliwość zakupu bez recepty. 

 

Ważne jest, aby przed zastosowaniem jakichkolwiek środków uspokajających dla kota skonsultować się z weterynarzem. W razie pytań zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Obsługujemy nie tylko klientów prywatnych, lecz także lecznice i ośrodki weterynaryjne. Wspólnie zadbamy o zdrowie naszych pupili!

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.