Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 7 produktów

Popularną dolegliwością u niektórych ras jest występowanie alergii pokarmowych czy kontaktowych. Alergia u psa może bardzo utrudnić funkcjonowanie zarówno czworonogowi, jak i właścicielowi. W zależności od przyczyny reakcji immunologicznych organizmu można stosować dietę hipoalergiczną, odpowiednie preparaty pielęgnacyjne i dodatki do karmy. Niezwykle ważne jest stosowanie suplementacji, która dostarczy organizmowi niezbędnych składników, pozwalających na zachowanie pięknej i błyszczącej okrywy włosowej oraz zdrowej skóry. Preparaty, oferowane przez sklep Weterynaryjny.pl zawierają substancje, które wspomagają walkę z uczuleniem. Alergia u psa może być hamowana przez środki, takie jak flawonoidy, które hamują uwalnianie histaminy i rozwój nadwrażliwości.
Posiadając alergika warto także rozważyć wprowadzenie do jego diety naturalnych olei, które dostarczą organizmowi kwasów tłuszczowych, pozytywnie wpływających na kondycję sierści i skóry, ale także pozwolą na zminimalizowanie uporczywego świądu i podniesienie komfortu życia.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.