Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 23 produktów

Krople do oczu dla psa to doskonały środek przeznaczony do utrzymania odpowiedniego poziomu nawilżenia rogówki. Ponadto przy pomocy oferowanych przez nas preparatów są Państwo w stanie dokładnie zadbać o podrażnione spojówki oraz usunąć ewentualne – uprzykrzające życie i mogące nieść ze sobą poważniejsze problemy zdrowotne – zanieczyszczenia z worka spojówkowego swojego pupila. Wszystkie dostępne w prowadzonym przez nas sklepie internetowym krople do oczu dla psa pochodzą od najlepszych producentów na rynku, dzięki czemu mają Państwo pełną gwarancję ich bezpieczeństwa. Do naszej oferty wybieramy wyłącznie produkty cechujące się takimi składnikami, których jakość oraz działanie nie budzą najmniejszych wątpliwości. Dzięki łatwej aplikacji dostępnych preparatów, pielęgnacja oczu psa nie przysparza Państwa pupilom dodatkowego stresu i stanowi rutynową czynność. Wśród naszych propozycji znajda Państwo krople oraz żele, a część z nich przeznaczona jest również regeneracji nadmiernie wysuszonych błon śluzowych nosa.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.