Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 67 produktów

Podczas choroby czworonoga bardzo ważna jest efektywna rekonwalescencja psa. Oferujemy szeroki wybór preparatów nakierowanych na wzmocnienie organizmu pupila. W sprzedaży znajdują się produkty będące źródłem kluczowych dla zwierząt witamin i minerałów. Z ich pomocą można szybko uzupełnić niedobory, dostosowując dawkowanie do potrzeb czworonoga. Sklep Weterynaryjny.pl udostępnia szeroki wybór środków wspomagających organizm w walce z chorobą. Wiele z nich sprawdza się w przypadku problemów o podłożu nowotworowym oraz dolegliwości przewlekłych. W ofercie znajdują się środki w formie kapsułek, proszku do rozpuszczenia, past i płynów. Ich dawkowanie nie jest problematyczne, co pozwala zadbać o efektywną terapię. Skuteczna rekonwalescencja psa pomaga przywrócić pupilowi pełnię zdrowia. W naszym sklepie można znaleźć preparaty na bazie naturalnych składników, które są bezpieczne dla pupila. Wybrane środki zaleca się także do stosowania profilaktycznego, aby uzupełnić niedobory witamin i minerałów.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.