Brak produktów w koszyku.
Sklep

Preparaty mlekozastępcze dla cieląt

Filtry

Marka

Waga

Znaleziono 3 produktów

Pierwsze tygodnie życia cieląt to decydujący okres, podczas którego hodowcy powinni w sposób szczególny zadbać o prawidłowe żywienie, ponieważ ma to ogromny wpływ na późniejszą wysoką wydajność krów. Zapewnienie cielętom optymalnych warunków do wzrostu i prawidłowego rozwoju narządów, mogą tylko zapewnić preparaty mlekozastępcze dla cieląt.

W ofercie naszego sklepu Weterynaryjny.pl znajdują się wysokiej jakości, wyselekcjonowane karmy i preparaty o działaniu leczniczym, które przeznaczone są do zwierząt domowych i gospodarczych. Pośród szerokiej gamy produktów znajdują się pełnoporcjowe preparaty mlekozastępcze dla cieląt, które można stosować w zależności od rodzaju już od 1 tygodnia życia. Oferowane produkty zapewniają wysokie przyrosty masy ciała i optymalny wzrost cielęcia. Zawierają w swoim składzie doskonale dobrany zestaw witamin i minerałów, dzięki którym zostaje wyeliminowane ryzyko biegunek i innych czynników chorobowych. Dodatek smakowo-zapachowy sprawia, że preparaty te są bardzo lubiane przez zwierzęta.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.