Brak produktów w koszyku.
Sklep
Znaleziono 32 produktów

Budowa ciała psa jest bardzo zbliżona do człowieka i tak samo jak on, jest narażony na wiele różnych dolegliwości, które mogą dotknąć również układ moczowy. Schorzenie to można łatwo zauważyć u zwierzęcia, ponieważ w miejscu, w którym oddaje mocz, widoczne jest zaczerwienienie i opuchlizna. Pies zaczyna częściej sikać niewielkimi ilościami, nawet kropelkami, a sama czynność przysparza mu widoczny ból. Może dojść nawet do występowania krwi w moczu. Przypadłość ta jest łatwa do zdiagnozowania, ale jest jednocześnie bardzo bolesna dla zwierzęcia, dlatego trzeba szybko podjąć odpowiednie działania. Domowe sposoby nie są tutaj wskazane, ponieważ można wyrządzić psu większą krzywdę lub przedłużyć jego cierpienie. Układ moczowy u psa w trakcie infekcji wymaga zastosowania specjalnych preparatów, które upora się z zakażeniem. Układ moczowy u psa narażony jest nie tylko na zakażenie, ale również problemy z prostatą lub niewydolność nerek. Sklep Weterynaryjny.pl w swojej ofercie posiada preparaty na wszelkie schorzenia, które mogą dotykać pupila, jak również witaminy i odżywki, które pozwolą utrzymać układ moczowy psa w doskonałej formie.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.