Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Znaleziono 20 produktów

Koty dzięki umiejętności chowania pazurów nie ścierają ich podczas codziennego chodzenia, tak jak psy. Koty wychodzące często wspinają się po drzewach, a te domowe do tępienia pazurków mogą wykorzystywać drapaki, jednak nie zawsze dają one oczekiwany efekt. W takiej sytuacji warto przyzwyczaić pupila do regularnej pielęgnacji już od pierwszych dni w domu. Sklep Weterynaryjny.pl poleca Państwu obcinacze do pazurów, które na naszej stronie dostępne są w dwóch rozmiarach – dużym i małym. Model należy dopasować do wielkości kota, by zabieg przebiegł łatwo i przyjemnie. Cążki przeznaczone do kocich pazurów są nieduże i specjalnie zaprojektowane, by móc wygodnie manewrować przy małych łapkach i precyzyjnie obcinać zbyt długie pazurki, bez ryzyka zranienia zwierzęcia. Prawidłowa technika skracania gwarantuje brak uszkodzeń w postaci rozdwojenia czy ułamania, a odpowiedni obcinacz do pazurów dla kota pozwala na szybkie działanie, co przeciwdziała stresowi u zwierzęcia i budowaniu negatywnych skojarzeń.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.