Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Kolor

Marka

Znaleziono 22 produktów

Przeciwpasożytnicze obroże dla psów

Jednym z podstawowych akcesoriów, które powinniśmy nabyć, decydując się na zakup bądź wzięcie ze schroniska czworonoga, jest obroża dla psa. Wśród bogatego oraz zróżnicowanego asortymentu oferowanego przez nasz sklep internetowy znajdą Państwo mnóstwo produktów, które z pewnością spełnią wymagania zarówno klientów, jak i ich pupili. Przeciwpasożytnicza obroża dla psa posiada odpowiednie właściwości ochronne, odżywcze, a także nawilżające. Ponadto zapewnia czworonogom wyjątkowy komfort użytkowania. W naszej ofercie znajdują się również produkty, które dodatkowo wzmacniają sierść, a nawet zapobiegają jej wypadaniu. Zarówno właściciele małych, jak i dużych psów znajdą w naszym sklepie internetowym artykuły odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb. Każda obroża dla psa zawiera naturalne olejki eteryczne, które są w pełni bezpieczne dla zwierząt. Zachęcamy do poznania bliżej prezentowanych przez nas artykułów oraz wybrania obroży, która najlepiej będzie spełniać Państwa oczekiwania.

Obroża Foresto – najlepsza ochrona dla twojego psa

Pchły i kleszcze są prawdziwą zmorą dla naszych pupili. Jak więc się przed nimi ochronić? Stosując obrożę Foresto. Obroża Foresto zapewnia nowoczesną ochronę przed pchłami i kleszczami dla psów przez okres od 7 do 8 miesięcy. Obroża wykazuje właściwości odstraszające i zabójcze w stosunku do kleszczy, zabija ona pchły, jest wodoodporna i bezzapachowa. Działania obroży opierają się na ciągłym, powolnym uwalnianiu specjalnej substancji czynnej. Substancja ta działa zabójczo na owady, które znajdują się na ciele zwierzęcia oraz zapobiega ona wczepianiu się nowych niebezpiecznych owadów. Aby dana obroża była w pełni bezpieczna dla naszego psa, a także żeby była ona skuteczna, to należy dopasować jej rozmiar do wielkości naszego zwierzęcia. Na rynku mamy do dyspozycji dwie opcje – Foresto dla małych psów i Foresto dla dużych psów powyżej 8 kg. Obroża jest produktem bezwonnym, bezpiecznym zarówno dla innych zwierząt domowych jak i dla dzieci.

Obroża Foresto marki Bayer może być skutecznym sposobem walki z kleszczami i pchłami, które ciągle atakują nasze psy. Musimy pamiętać jednak o tym, aby jej dobór był odpowiedni.

Obroża przeciw kleszczom Foresto w sposób powolny uwalnia kontrolowane dawki dwóch specjalnych substancji – imidaklopridu oraz flumetryny. Dzięki ich wspólnemu działaniu substancje te wykazują się wysoką skutecznością w zwalczaniu oraz w odstraszaniu pcheł, kleszczy i innych pasożytniczych owadów. Ochrona ta może trwać nawet i do 8 miesięcy, czyli przez cały sezon wiosenno-jesienny.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.