Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 109 produktów

W poniższej kategorii prezentujemy wysokiej klasy artykuły dla cieląt, takie jak wszelkiego rodzaju preparaty, odżywki czy też akcesoria niezbędne do ich prawidłowej pielęgnacji i hodowli. Każdy hodowca krów znajdzie w naszym asortymencie towary, których poszukuje. Oferujemy wysokiej jakości mieszanki paszowe, roztwory, a także substancje pobudzające apetyt u cieląt. Wszystkie te produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów, odznaczają się dużą skutecznością, są także całkowicie bezpieczne dla zdrowia zwierząt.

Artykuły dla cieląt to także preparaty lecznicze, np. hamujące objawy biegunki, lub podawane w przypadku chorób górnych dróg oddechowych. Dzięki nim hodowca jest w stanie w sposób należyty doglądać i kontrolować stan zdrowia cieląt, ograniczyć straty oraz ewentualne rozprzestrzenianie się chorób z jednego zwierzęcia na kolejne. Warto zaopatrzyć się w oferowane przez nasz sklep artykuły, ponieważ zdrowe cielęta rozwijają się w silne dorosłe okazy, co ma przełożenie na zyski finansowe płynące z hodowli bydła.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.