Brak produktów w koszyku.
Sklep

Zakwaszacze dla kur

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Znaleziono 8 produktów

Hodowla drobiu i innych zwierząt gospodarczych wymaga stosowanie nie tylko samej karmy, ale i specjalistycznych preparatów, mających na celu zapobieganie chorobom. Jest to bardzo ważne zadanie, ponieważ dzięki temu eliminujemy ryzyko strat hodowlanych i zapewniamy swoim zwierzętom należytą opiekę profilaktyczną. Zakwaszacze dla drobiu hamują nadmierny wzrost bakterii chorobotwórczych i wspomagają organizm kurcząt w walce z zaburzeniami pracy jelit.

Nasz sklep Weterynaryjny.pl to sklep zoologiczny, który specjalizuje się w dystrybucji karm, produktów leczniczych i akcesoriów dla zwierząt domowych i gospodarczych. Pośród szerokiej puli preparatów znajdują się zakwaszacze dla kur. Oferujemy bardzo skuteczne środki do pasz i wody, które posiadają w swoim składzie różne rodzaje kwasów. Mają one działanie antybakteryjne, przyczyniają się do ograniczenia biegunek, stymulują wzrost zwierząt.

Zakwaszacze dla kur wpływają bardzo korzystnie na funkcjonowanie przewodu pokarmowego ptaków. Dzięki ich zastosowaniu każda hodowla może liczyć na pełną wydajność, co przedkłada się na duże korzyści ekonomiczne.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.