Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Pojemność

Znaleziono 4 produktów

Koty przyzwyczajają się nie tylko do miejsc ale również do ludzi. Mimo swojej niezależności kochają systematyczne posiłki serwowane w tych samych porach dnia. To tacy trochę rytualiści. Kiedy nadejdzie pora posiłku z pewnością nam o tym przypomną. Arsenał na przekazanie informacji mają bogaty i zaskakujący. Nie pozwolą aby miski dla kota świeciły pustkami.
Menu jest kwestią osobniczą, każdy milusiński ma swoje preferencje. Dla naszych kotów nie jest obojętne w jaki sposób i w czym otrzymują posiłek. Porcje powinny być podobnych rozmiarów przy każdym posiłku. Miska dla kota powinna być zawsze ta sama. Dobra miska,to taka, która się nie przesuwa i nie przewraca. Kot nie powinien za nią gonić. Miska powinna mieścić porcję przewidzianą dla wieku i wielkości kota. Karma niezależnie od tego czy sucha czy mokra nie powinna wypadać podczas jedzenia. Kocie miski powinny być wykonane z plastiku. Metalowe wcześniej czy później zaczną korodować. Plastik nadaje się do wszystkich rodzajów karmy oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.
Miski dla kota, które oferuje sklep Weterynaryjny.pl to produkty wysokiej jakości. Doskonale sprawdzają się podczas karmienia i pojenia kotów. Staramy się aby spełniały wymagania jakie stawiacie Państwo w stosunku do ich funkcjonalności.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.