Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Kolor

Marka

Znaleziono 30 produktów

Psy uwielbiają dobrą zabawę, zarówno w domu, jak i na spacerze. Dlatego każdy opiekun psa powinien mu zapewnić odpowiednią dawkę energii i umożliwić dodatkową aktywność poprzez zakup specjalnych zabawek dla czworonogów. Dzięki zabawie zarówno szczenięta, jak i młode pieski, a nawet seniorzy umacniają swoją więź z właścicielem. W sklepie internetowym Weterynaryjny.pl znajduje się różnorodny wybór produktów, takich jak karmy lecznice, tabletki, suplementy, akcesoria dla psów i kotów. Zabawki to duże urozmaicenie i prawdziwa przyjemność dla każdego pieska. Zapewniają mu zaspokojenie pragnienia ruchu, dzięki czemu jego kondycja fizyczne i umysłowa rozwija się pozytywnie i pozostaje w doskonałym stanie. Zabawka dla psa powinna być bezpieczna, wytrzymała i kolorowa. W naszej ofercie znajdują się przytulanki z piszczącym dźwiękiem, zabawki sznurowane, a także piłki. Piłka z miejscem na drobne przekąski czy piszcząca to akcesoria bezpieczne, wpływające pozytywnie na rozwój fizyczny i umysłowy psa oraz wspomagające higienę jego jamy ustnej.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.