Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Waga

Znaleziono 5 produktów

Decydując się na prowadzenie hodowli, czy odchowywanie porzuconych szczeniąt należy zaopatrzyć się w preparaty mlekozastępcze dla psa. Środki takie są niezbędne, by zapewnić zwierzętom wszystkie niezbędne substancje do wzrostu i prawidłowego rozwoju. Nasz sklep Weterynaryjny.pl posiada w asortymencie odpowiednie środki, które umożliwiają odchów odrzuconych czy mniejszych szczeniąt dzięki zawartości witamin oraz prebiotyków potrzebnych do optymalnego funkcjonowania przewodu pokarmowego i przyswajania substancji odżywczych. Należy pamiętać, iż mleko suki posiada odmienny skład od niegdyś popularnego krowiego mleka. Dokarmiając młode zwierzęta pokarmem innego gatunku możemy doprowadzić do występowania niedoborów pokarmowych, biegunek, odwodnienia a nawet śmierci. Z tego względu tak ważne jest, by zakupić dobrej jakości substytut naturalnego mleka, które dostarcza lekkostrawnego i łatwo przyswajalnego białka, tłuszczów i węglowodanów.
Preparaty mlekozastępcze dla psa mogą być również podawane karmiącym sukom, w celu zwiększenia naturalnej laktacji, ale także w okresie rekonwalescencji.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.