Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Kolor

Marka

Znaleziono 6 produktów

W oczach psiaka mieszkanie, to terytorium jego właściciela. Dzielenie z nim tej powierzchni sprawia mu ogromną radość i daje poczucie przynależności do domowegostada. Jednak psy, tak jak większość zwierząt, potrzebują własnego kąta. Miejsca gdzie w spokoju wypoczną i poczują się bezpiecznie. To ich naturalna potrzeba, którą powinniśmy im zapewnić. Tworząc posłania dla psów dajemy im poczucie bezpieczeństwa. Sami również możemy na tym skorzystać. Przestaniemy potykać się w końcu o naszego przyjaciela, który kładzie się gdzie popadnie, preferując ciągi komunikacyjne oraz kanapy i łóżka.
Posłania dla psów powinno dobierać się do ich rozmiarów. Mogą mieć charakter otwarty lub częściowo zamknięty. Rożne rasy maja różne preferencje. Przed zakupem powinniśmy zdobyć na ten temat odpowiednie informacje. Dobrze jest zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonane jest posłanie. Musi być nie tylko bezpieczny i wygodny ale również łatwy w czyszczeniu. Sierść mocno przylega do większości powierzchni i jej usunięcie nie jest prostą sprawą. Sklep Weterynaryjny.pl stara się łączyć potrzeby zwierząt i ich właścicieli. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas legowiska dla psów spełnią oczekiwania Państwa i Państwa pupili.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.