Brak produktów w koszyku.
Sklep

Higiena i dezynfekcja koni

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Zastosowanie

Znaleziono 54 produktów

Konie to bardzo piękne zwierzęta, które wymagają szczególnej pielęgnacji i uwagi. Pomieszczenia stajenne, pielęgnacja i żywienie to działania, które powinny być oparte na wykorzystaniu specjalistycznych preparatów, zapewniających im dobre zdrowie, wygląd i samopoczucie. Zwłaszcza ważna jest higiena u koni, ponieważ pomieszczenia, takie jak stanowiska, boksy i biegalnie, powinni zapewniać im wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny.

Nasz sklep internetowy Weterynaryjny.pl posiada w swoim asortymencie wysokiej jakości karmy, witaminy i odżywki oraz środki dezynfekujące dla zwierząt domowych i gospodarczych. Dezynfekcja koni to szerokie spektrum produktów, które mają bardzo szeroki zakres działania bakteriobójczy i wirusobójczy. Można je stosować na różne powierzchnie oraz sprzęt i w pomieszczeniach dla zwierząt.

W naszej ofercie posiadamy także spraye do ochrony i pielęgnacji skóry, żele wspomagające gojenie ran, do pielęgnacji i regeneracji uszkodzonej skóry w przypadku wyprysku letniego, który jest reakcją alergiczną na ukąszenia owadów czy preparaty łagodzące skutki grzybicy. Wszystkie oferowane produkty to najwyższa jakość w dobrej cenie.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.