Brak produktów w koszyku.
Sklep

Higiena i dezynfekcja trzody

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 16 produktów

Gospodarstwa specjalizujące się w produkcji i chowie trzody chlewnej powinny systematycznie stosować różne środki zaradcze, które mają na celu utrzymanie stada w dobrym zdrowiu i zapobieganie ich chorobom. Dezynfekcja świń w chlewni to działania, których celem jest zmniejszenie ryzyka występowania rożnych bakterii i wirusów, które mogłyby naruszyć odporność zwierząt.

Profesjonalna dezynfekcja trzody chlewnej jest możliwa, dzięki zastosowaniu skutecznych i sprawdzonych preparatów. Może je zakupić w sposób wygodny i prosty w naszym sklepie online Weterynaryjny.pl. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości i o bardzo dużej skuteczności preparaty dezynfekcyjne, które likwidują różne skupiska wirusów i bakterii. Ich wszechstronne zastosowanie pozwala na używanie ich zarówno na sprzętach, jak i na różnych powierzchniach. Dzięki takim specjalistycznym, wydajnym i efektywnym środkom, dezynfekcja świni jest zawsze opłacalna, ponieważ znacznie ogranicza straty produkcyjne, a to przedkłada się na wysokie zyski hodowców trzody chlewnej.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.