Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 23 produktów

Krople do oczu dla kota bez recepty

W sklepie Weterynaryjny troszczymy się o zdrowie dużych i małych zwierząt, zapewniając różnorodne suplementy diety, jak i preparaty pomagające na wiele schorzeń. Prezentujemy między innymi krople do oczu dla kota bez recepty, które stosuje się np. przy zapaleniu spojówek lub ropiejących oczach. Problemy z narządem wzorku ma wiele czworonogów, co sprawia, że warto zwracać szczególną uwagę na objawy łzawienia, zaczerwienie i inne nienaturalne dolegliwości. Warto mieć świadomość, że schodzenia dotyczące oczu pojawiają się najczęściej u kotów z płytko osadzonymi oczodołami oraz krótkim pyszczkiem. 

 

Jako właściciel futrzanego czworonoga doskonale wiesz, że koty świetnie same dbają o higienę. Zdarzają się jednak sytuacje, które sprawiają, że niezbędna jest pomoc właściciela. Z racji tego, że koci wzrok należy do bardzo delikatnych, ratunkiem na różne dolegliwości mogą być prezentowane krople na ropiejące oczy u kota. W naszym asortymencie można znaleźć jedynie starannie dobrane preparaty, które są dostępne bez recepty. Stanowią one pierwsze wsparcie w eliminowaniu dolegliwości w obszarze narządu wzroku. Trzeba jednak pamiętać, że już pierwsze objawy takie jak zaczerwienie, łzawienie oczu muszą obudzić czujność właściciela. Do tych dolegliwości mogą bowiem dołączyć kolejne, które będą wymagały natychmiastowej konsultacji ze specjalistą. 

Jakie krople do oczu dla kota bez recepty wybrać?

Wybór odpowiednich kropli do oczu dla kota zależy od dolegliwości, jakie u zwierzęcia występują. Gdy dostrzegasz u pupila łzawienie, nadmierne ślinienie, wydzielinę z nosa, problemy z oddychaniem, niezbędne mogą okazać się lek na koci katar bez recepty. W początkowym stadium potrzebne mogą być także leki przeciwzapalne. Nasza oferta obejmuje naprawdę szeroki wybór preparatów na różne dolegliwości u zwierząt. Znajdziesz w asortymencie także krople do oczu dla kota na zapalenie spojówek. Są one potrzebne w przypadku gdy zwierzę ma obrzęknięte spojówki, pojawia się wydzielina z dróg łzowych, a także zaczerwienienie oka. 

 

Zadbaliśmy także o to, by w ofercie znalazły się także preparaty służące jedynie do przemywania oczu, np. w przypadku zanieczyszczeń. Odpowiednio dobrane krople mogą przeciwdziałać grzybom, wirusom, bakteriom, paciorkowcom, gronkowcom itd. By zatroszczyć się o wygodny wybór tych produktów, wśród propozycji zamieściliśmy dokładne opisy preparatów z uwzględnieniem ich działania. Krople do oczu dla kota bez recepty pozwalają właścicielom na podjęcie szybkiej reakcji przy pojawieniu się pierwszych dolegliwości u czworonoga. Warto pamiętać, że zawsze niezbędna jest także konsultacja u specjalisty. Co ważne, w ofercie mamy także płyn do przemywania, który warto stosować regularnie w ramach profilaktyki, usuwając wydzieliny i nieczystości z oczu.

Krople do oczu dla kota bez recepty w ofercie Weterynaryjny.pl

Na stronie weterynaryjny.pl zamieszczamy szeroki wybór kropli do oczu dla kota bez recepty. Prezentujemy także preparaty dla psów. Są to produkty wspomagające prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Koty tak jak ludzie mogą doświadczać różnych problemów z oczami. Jednak szybka reakcja na symptomy może wpłynąć na zahamowanie pogorszenia stanu zdrowia. Co ważne, nasze preparaty dobierane są z precyzją i dbałością o komfort podania oraz bezpieczeństwo pupili. Asortyment obejmuje produkty od zaufanych producentów jak np. JM Sante, Micromed, Eurowet, DermaPharm, Biowet itp. 

 

Produkty są dostępne w formie kropli, płynów, jak i żelu. Wybór można dopasować odpowiednio do własnych preferencji, w zależności od tego, jak zwierzę reaguje na podanie każdego rodzaju preparatu. Dzięki temu Twój kot nie będzie narażony na dodatkowy stres podczas podania, które zajmuje jedynie chwilę. Artykuły te mają delikatny skład, który nie podrażnia. Są pozbawione konserwantów i antybiotyków. Zachęcamy do przejrzenia także innych artykułów z naszej oferty. Proponujemy także suplementy dla kotów. U nas skompletujesz całą apteczkę dla swojego pupila.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.