Brak produktów w koszyku.
Sklep

Witaminy, minerały, elektrolity dla trzody

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 55 produktów

W hodowli trzody chlewnej bardzo ważne jest, by zadbać o pełnowartościową żywność dla zwierząt. Preparaty odżywcze mają szerokie zastosowanie. Witaminy dla świń są niezbędne w trakcie rozwolnienia, rekonwalescencji po przebytej chorobie czy zmiany pokarmu. W ofercie naszego sklepu internetowego weterynaryjny.pl znaleźć można także mieszanki minerałów dla loch luźnych czy dla trzody chlewnej w każdym wieku. Bardzo ważne jest też podanie odpowiednich preparatów dla prosiąt, które są świetnym uzupełnieniem dietetycznym. Warto także sięgnąć po preparaty z żywymi kulturami bakterii, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się patogennych mikroorganizmów. Przedstawiamy również minerały dla świni na pierwszy okres tuczu. Szeroki wybór medykamentów i lekarstw sprawia, że właściciele hodowli znajdują u nas wszystko, co jest im potrzebne. Nasze wysokiej jakości preparaty o kompleksowym składzie sprawią, że trzoda chlewna rozwijać będzie się w zdrowy i harmonijny sposób. Produkty są wydajne i skuteczne w działaniu.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.