Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Kolor

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 152 produktów

Każdy właściciel czworonoga powinien zadbać nie tylko o jego zdrowie i regularne wizyty u weterynarza, ale i odpowiednie dla jego prawidłowego rozwoju akcesoria. Wyposażenie dla psa to całe spektrum różnorodnych produktów, które służą do pielęgnacji, zabawy, ochrony zdrowia, spacerów i karmienia. Sklep Weterynaryjny.pl oferuje różnorodny wybór wysokogatunkowych produktów dla zwierząt, zarówno domowych, jak i gospodarczych. Akcesoria dla psa, które posiadamy w sprzedaży to bardzo szeroka i bogata gama produktów, niezbędnych dla piesków w każdym wieku. Pośród wielu artykułów znajdują się zarówno leki, jak i preparaty do zwalczania nieprzyjemnych zapachów i obgryzania przedmiotów, solidne i bezpieczne miski, wygodne posłania, kagańce, smycze i obroże, przydatne na spacer, obcinacze i szczotki do pielęgnacji oraz kolorowe zabawki. Akcesoria dla psa to niezbędne wyposażenie dla każdego zwierzaczka, bez względu na jego rasę, wielkość i wiek. Każdy opiekun powinien się w takowe zaopatrzyć, a czworonożny przyjaciel odwdzięczy się miłością i przywiązaniem.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.