Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 86 produktów

Problemy trawienne u zwierząt są popularnym problemem. Wynikać mogą między innymi z chorób trzustki, wątroby, obecności pasożytów, ale także występują przy rutynowym odrobaczaniu, zmianie karmy czy przy terapii antybiotykowej. W takim okresie warto wspomóc organizm stosując tabletki regulujące trawienie u psa. Do takich środków, które oferuje sklep Weterynaryjny.pl, możemy zaliczyć preparaty pobudzające wydzielanie soku żołądkowego i trzustkowego oraz żółci, co znacząco poprawia trawienie i przyswajanie składników pokarmowych. W asortymencie znajdą Państwo również probiotyki, zawierające, w przeciwieństwie do tych z apteki, właściwe dla psów szczepy bakterii, które są niezwykle istotne przy antybiotykoterapii i zaburzeniach flory jelitowej. W bogatej ofercie sklepu znajdują się również tabletki regulujące trawienie u psa w postaci enzymów trawiennych, które stosuje się codziennie przy stwierdzonej przez lekarza weterynarii niewydolności trzustki. Częstą przypadłością są także zaparcia zarówno u psów i kotów, w tej sytuacji polecamy zakup oleju parafinowego, zapewniającego odpowiedni poślizg.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.