Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 105 produktów

Starsze czworonogi często wymagają dodatkowej suplementacji związanej z typowymi dla wieku schorzeniami. Sklep Weterynaryjny.pl posiada szeroki asortyment suplementów, takich jak między innymi witaminy dla psa seniora. Ich stosowanie powinno być skonsultowane z lekarzem weterynarii, który na podstawie badań może zalecić konieczność dodatkowych składników w diecie pupila. Popularnym problemem wśród zwierząt w podeszłym wieku jest otyłość, która związana jest ze spadkiem aktywności fizycznej. Dobrym rozwiązaniem oprócz ograniczenia kalorii jest wprowadzenie karnityny, która ułatwia odchudzanie i pozwala zachować odpowiednią sylwetkę. Następstwem nadwagi, ale także nagminnym problemem psów ras dużych są problemy ze stawami. Postępujące zwyrodnienia powodują dyskomfort, powodują mniejszą chęć do spacerów i zabaw. Rozwiązaniem jest stosowanie środków, dostępnych w naszym sklepie, zawierających siarczan chondroityny oraz glukozaminę, a także witaminę C, które dbają o zdrowe i niebolesne stawy oraz kręgosłup. Odżywki dla psa seniora to także między innymi preparaty stymulujące spadającą odporność oraz poprawiające funkcjonowanie układu nerwowego i krwionośnego.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.