Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Znaleziono 3 produktów

Posłanie dla psa powinno być nie tylko jego miejscem do spania, ale stanowić ulubiony kącik w którym chętnie będzie przebywał i do którego bardzo chętnie wracał. Taka specjalnie wydzielona i estetycznie zagospodarowana przestrzeń będzie sprzyjała odpoczynkowi zwierzaczka, co przedłoży się na jego dobrą kondycję i zdrowie. Sklep Weterynaryjny.pl jest internetowym sklepem zoologicznym, który oferuje szeroki asortyment leków, karmy i niezbędnych akcesoriów przeznaczonych dla psów, kotów i zwierząt gospodarczych. Posiadamy także estetyczne i komfortowe posłania dla psa. Legowiska dla psa to wyjątkowo wygodne budki i kanapy, które są produktami najwyższej jakości, poddanymi wielu testom. Wykonane z trwałych i wytrzymałych tkanin są odporne na zabrudzenia i zniszczenia. Bardzo przytulne wnętrze z miękkim wypełnieniem, funkcjonalność i łatwość do utrzymania w czystości to następne zalety oferowanych produktów. Budki i kanapy dla piesków to unikalne, bardzo estetyczne i starannie wykonane posłania, które będą dla nich prawdziwym azylem i ozdobą każdego wnętrza.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.