Brak produktów w koszyku.
Sklep

Kanibalizm u świń

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 9 produktów

Agresja u trzody chlewnej może doprowadzić do groźnego kanibalizmu, który odbija się bardzo niekorzystnie na efektywności hodowli. Najczęściej przejawia się ogryzaniem ogonów i uszów, wygryzaniem boków, zagryzania czy nawet zjadania prosiąt przez maciorę. Najczęstszym powodem kanibalizmu trzody chlewnej jest zbytnie zagęszczenie stada i nieodpowiednie warunki, takie jak zbytnia wilgotność i źle zbilansowana pasza.

Nasz sklep online Weterynaryjny.pl oferuje skuteczne produkty, likwidujące kanibalizm trzody chlewnej. Oferowane mieszanki, oparte są na wysokiej jakości mineralno-ziołowym składzie, dzięki któremu likwidowane jest zjawisko nadmiernej agresji u zwierząt. Zastosowanie tych mieszanek zwiększa także ich odporność, poprawia apetyt i kondycję. Kanibalizm u świń można zwalczyć również dzięki doskonałemu preparatowi, który jest środkiem rozpylającym, służącym do stosowania miejscowego. Bardzo gorzki skutecznie odstrasza agresywne osobniki w stadzie i skutecznie przeciwdziała aktom kanibalizmu wśród zwierząt.

Te produkty to odpowiedź na Twój problem, co zrobić, żeby świnie się nie gryzły. Pamiętaj jednak, że oprócz wspomnianych suplementów ważne jest, by usunąć z kojca agresywnego osobnika. W połączeniu z wyborem właściwych preparatów i dobraniem dawkowania, poradzenie sobie z kanibalizmem u zwierząt nie będzie dużym wyzwaniem. Przed zastosowaniem suplementacji warto skonsultować się uprzednio z weterynarzem, który potwierdzi dawkowanie oraz sposób przyjmowania produktu.

Co zrobić, żeby świnie się nie gryzły?

Jak już wspomnieliśmy, jeśli jesteś gospodarzem zarządzającym trzodą chlewną, możesz z czasem zaobserwować kanibalizm u świń. To stan, kiedy Twoja hodowla jest zagrożona. Wówczas warto rozważyć wspomniane środki wsparcia, które pomogą uporać się z problemem. W naszym sklepie internetowym oferujemy rozwiązania skierowane do hodowców, którzy szukają skutecznych metod zapobiegania gryzieniu się świń. Takie zjawisko w stadzie może prowadzić do urazów, infekcji i stresu zwierząt. Dlatego stworzyliśmy specjalny dział produktów, który pomaga zapewnić zdrowe i spokojne środowisko w chlewni.

Nasze artykuły są starannie dobrane, aby spełniać oczekiwania hodowców i poprawić warunki życia trzody chlewnej. W ofercie znajdziesz innowacyjne rozwiązania, które obejmują: mineralno-ziołowe mieszanki uzupełniające o unikatowym składzie, które dodaje się do paszy chlewnej. Oprócz tego można odszukać u nas specjalne spraye. Wszystkie preparaty są w 100% bezpieczne i odpowiednie do stosowania dla świń. Zapewniamy wysoką dostępność tych produktów. Wychodzimy także naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, dbając o to, by nasz asortyment był najwyższej jakości.

Co ważne, u nas znajdziesz różnorodne suplementy, pomagające w utrzymaniu różnych zwierząt w dobrej kondycji. Preparaty te dostępne są w różnych opakowaniach, w tym pojemnikach po 2, a nawet 5kg. Wyposaży się u nas niejedno gospodarstwo czy przedsiębiorstwo. Zachęcamy do kontaktu z nami w razie pytań lub wątpliwości służmy pomocą.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.