Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Kolor

Marka

Waga

Znaleziono 36 produktów

Dezynfekcja zwierząt hodowlanych ma ogromne znaczenie, ponieważ dzięki przeprowadzonym zbiegom odkażającym, zostaje wyeliminowane ryzyko pojawienia się u nich różnych chorób. Przedkłada się to na prawidłowy rozwój hodowli, a co za tym idzie, zyski ekonomiczne.

Higiena zwierząt i pomieszczeń jest możliwa dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów dezynfekujących. Oferujemy wydajne i skuteczne środki do odkażania sprzętu i pomieszczeń do hodowli zwierząt, preparaty myjące i płyny do sporządzania roztworów do mycia, mydła antybakteryjne i preparaty na rany. Nasz sklep Weterynaryjny.pl posiada w swoim asortymencie środki bakteriobójcze, przeznaczone do dezynfekcji różnych powierzchni w obiektach gospodarczych, gdzie są hodowlane i przetrzymywane zwierzęta oraz w pojazdach, służących do ich transportu.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.