Brak produktów w koszyku.
Sklep

Zakwaszacze dla trzody

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Znaleziono 8 produktów

Stosowanie preparatów zawierających kwasy, hamujące rozwój patogenów wśród trzody chlewnej, ma ogromne znaczenie zarówno w profilaktyce chorób, jak i podczas procesu zdrowienia zwierząt. Zakwaszacze dla świń najczęściej zawierają kwas fosforowy, mlekowy, mrówkowy, cytrynowy, winowy oraz solny. Każdy z nich pełni inną funkcję, a dzięki odpowiedniemu ich połączeniu, preparaty wpływają na poprawę mikroflory jelitowej oraz ograniczają występowanie biegunek, spowodowanych przez chorobotwórcze bakterie, a w połączeniu z probiotykami stymulują wzrost zwierząt.
Zakwaszacze dla świń, dodawane do pasz i wody, poprawiają ich smak oraz jakość, co bezpośrednio przekłada się na jakość funkcjonowania zwierząt. Trzoda chlewna, otrzymująca wodę oraz paszę z dodatkiem odpowiednio skomponowanych mieszanek kwasowych, jest znacznie mniej podatna na działanie patogenów. Zakwaszacze w przeciwieństwie do antybiotyków mogą być stosowane w ekologicznej produkcji, i mają duże znaczenie w poprawie bezpieczeństwa wieprzowiny.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.