Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Pojemność

Znaleziono 10 produktów

Środki koloryzujące do szybkiego i łatwego znakowania zwierząt hodowlanych. Sklep Weterynaryjny.pl posiada w ofercie zarówno kredki, jak i farby. Występują w wielu kolorach – intensywnych i jasnych, każdy wybierze odpowiadający mu odcień. Środki barwiące idealnie nadają się do szybkiego oznaczania trzody, bydła, owiec, kóz. Kredki do znakowania zwierząt sprawiają, że oznaczenie jest dobrze widoczne. Są one odporne na ciepło i na zimno oraz na wpływ niekorzystnych czynników. Doskonale sprawdzają się przy szczepieniu, leczeniu, selekcji, czy też innych pracach inwentaryzacyjnych. Znacznie ułatwiają pracę w gospodarstwie. Najkrócej utrzymują się w przypadku znakowania świń – do 14 dni, a najdłużej w przypadku bydła – do 4 tygodni. Farby do znakowania zwierząt w sprayu, szybkoschnące, łatwe w użyciu, alternatywa dla kredek. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.