Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Kolor

Marka

Znaleziono 6 produktów

Obroże przeciwpasożytnicze dla kotów

Ochrona przeciwpasożytnicza to jeden z kluczowych elementów wspomagających ochronę zdrowia kota. Pchły, kleszcze oraz pasożyty wewnętrzne atakują nawet bardzo zadbane zwierzęta, a w grupie szczególnego ryzyka znajdują się pupile wychodzące na zewnątrz. Obroże przeciwpasożytnicze dla kota to prosty i skuteczny sposób ochrony zwierzęcia przed niebezpiecznymi insektami.

Obroże przeciw pchłom i kleszczom

Okres od wiosny do jesieni to czas, gdy zwierzęta są szczególnie narażone na ataki pasożytów. Kiedy za oknem robi się ciepło, najlepszym środkiem ochrony staje się obroża przeciw kleszczom dla kotów. Insekty wywołują dyskomfort u zwierzęcia – powodują świąd, wypijają krew, a do tego mogą przenosić groźne choroby. Specjalna obroża skutecznie odstrasza uciążliwe pasożyty. Niewielkie akcesorium zachowuje swoje właściwości nawet przez kilka miesięcy, dlatego właściciel kota przez długi czas nie musi martwić się o bezpieczeństwo swojego pupila. Obroża przeciw pchłom dla kota musi być dopasowana do rozmiarów zwierzęcia – założona zbyt luźno zostanie szybko ściągnięta, a mocno zaciśnięta wywoła dyskomfort i będzie utrudniała oddychanie. Właściciel powinien dobrać obrożę w taki sposób, by zwierzę szybko się do niej przyzwyczaiło.

Długotrwała ochrona przed insektami

Nawet koty, które spędzają całe życie w domu, są narażone na ataki pcheł, kleszczy oraz innych pasożytów. Zwierzę niewychodzące na zewnątrz może paść ofiarą szkodników przyniesionych na ubraniach, obuwiu albo sierści innego zwierzęcia. Pupil zaatakowany przez pasożyty często staje się niespokojny, a nawet agresywny, co powoduje stres wśród wszystkich domowników. Zwierzęta nieopuszczające progów mieszkania także powinny nosić obroże przeciw kleszczom dla kota. Niewielkie akcesorium zostanie szybko zaakceptowane przez zwierzę, a długotrwała ochrona przed pasożytami sprawi, że właściciele na kilka miesięcy zapomną o niespodziewanych wizytach u weterynarza, które są spowodowane nagłym atakiem pcheł lub kleszczy.

Koniec z uporczywymi pasożytami!

Obroża przeciw kleszczom dla kota jest dostosowana do potrzeb i wymagań zwierzęcia. Delikatny pasek nie będzie podrażniać pupila i zachowa swoje właściwości przez długi czas. Wygodne obroże zapobiegają atakom pasożytów oraz pozwalają pozbyć się pcheł, czy kleszczy, które zdążyły już zaatakować niechronione zwierzę. Praktyczne akcesorium jest bezpieczne dla kota oraz domowników – zawarte w nim substancje odstraszają pasożyty, a zarazem są obojętne dla zdrowia ludzi oraz innych zwierząt domowych.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.