Brak produktów w koszyku.
Sklep

Higiena i dezynfekcja bydła

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 16 produktów

Dezynfekcja budynków gospodarczych jest bardzo ważnym elementem działalności w przypadku specjalistycznego chowu krów. Ma na celu zabezpieczyć ich dobre zdrowie i prawidłowy rozwój, dlatego hodowcy muszą się zaopatrzyć w odpowiednie środki, zabezpieczające zwierzęta przed insektami, zarazkami, grzybami i wirusami. Prawidłowa higiena bydła zapobiega występowaniu wielu chorób, a to przedkłada się na zdrowy i ekonomiczny chów.

Dezynfekcja krów to działanie, które jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalistycznych środków, zwalczających bakterie i wirusy. Hodowcy bydła mogą takie zakupić w naszym sklepie zoologicznym Weterynaryjny.pl. W naszym asortymencie posiadamy skuteczne preparaty do higieny i dezynsekcji, dzięki którym krowy będą miały zapewnione prawidłowe warunki do wzrostu i zdrowego rozwoju. Preparaty są przeznaczone do dezynfekcji sprzętu i pomieszczeń, gdzie przebywają zwierzęta. Dzięki zastosowaniu takich profesjonalnych produktów bydło chowa się zdrowo, a jego wydajność znacznie wzrasta.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.