Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 49 produktów

Odpowiednia pielęgnacja uszu psa zapewnia mu nie tylko prawidłowe słyszenie – zdecydowanie zmniejsza także ryzyko wystąpienia u zwierzęcia różnego rodzaju chorób i infekcji laryngologicznych. Jest ona szczególnie ważna w przypadku zwierząt wykazujących skłonności do podrażnień przewodu słuchowego, nadmiernego zalegania woskowiny czy rozwijania stanów zapalnych ucha. By zapewnić uszom psa zdrowie i czystość, należy korzystać tylko i wyłącznie z bezpiecznych, profesjonalnych preparatów przeznaczonych do ich higieny i pielęgnacji. Tego typu produkty renomowanych marek znaleźć można w sklepie internetowym Weterynaryjny.pl. Oferujemy specjalistyczne płyny, płukanki, żele i emulsje stworzone do użytku w obrębie zwierzęcego ucha – dbają one o higienę tego delikatnego miejsca, działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie, a także wspomagają gojenie ewentualnych podrażnień. Dzięki produktom pochodzącym z naszego bogatego asortymentu pielęgnacja uszu psa stanie się bezproblemowa, efektywna i bezpieczna.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.