Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Schorzenie

Znaleziono 7 produktów

Częstym problemem początkujących opiekunów jest koprofagia u psów. Przyczyny mogą być rozmaite – poprzez niedobory żywieniowe, popełnione błędy wychowawcze, takie jak na przykład karcenie psa za załatwianie się w domu, czy zwyczajną szczenięcą ciekawość świata. Koprofagia u psów to popularne zjawisko, które może jednak nie tylko być nieprzyjemne dla właściciela, ale także stanowić zagrożenie dla pupila w postaci zarażenia się pasożytami. W celu zwalczenia tego zachowania najczęściej stosuje się tabletki, zawierające witaminy, probiotyki czy stabilizatory flory bakteryjnej. Sklep Weterynaryjny.pl oferuje Państwu szeroką gamę produktów, które skutecznie i szybko rozwiążą ten problem. Najpopularniejszym wśród właścicieli środkiem są preparaty zawierające żwacze wołowe, które oprócz zapobiegania zjawisku dodatkowo stymuluje perystaltykę jelit, wzmagają apetyt i dostarczają mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Dla opornych czworonogów polecamy całe suszone przedżołądki, które także zapewniają składniki, pozwalające na wyeliminowanie zwyczaju zjadania odchodów.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.