Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 58 produktów

Zarówno w okresie wzrostu, rozwoju masy ciała i starzenia się, musimy zwrócić szczególną uwagę na układ kostno-stawowy u psa. Niezbędne do prawidłowego kształtowania się są odżywki mineralno-witaminowe. Szczególnie podatne na wszelkiego rodzaju zwyrodnienia są zwierzęta ras dużych i olbrzymich, u których częstą przypadłością są wszelkiego rodzaju dysplazje oraz zwyrodnienia. W celu profilaktyki, warto od najmłodszych lat zadbać o prawidłowe odżywienie chrząstek stawowych za pomocą środków zawierających witaminy, kluczowe pierwiastki oraz związki, takie jak witamina C i witamina D, wapń i fosfor oraz siarczan chondroityny i glukozaminy. Na układ kostno-stawowy u psa mogą również skarżyć się właściciele starszych pupili, które wymagają dodatkowej suplementacji ze względu na starcze zwyrodnienia kręgosłupa czy rozwijającą się spondylozę. Sklep Weterynaryjny.pl poleca także Państwu środki mineralno-witaminowe dla zwierząt w okresie rekonwalescencji po przebytych złamaniach i urazach struktur kostnych i chrzęstnych.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.