Brak produktów w koszyku.
Sklep
Znaleziono 62 produktów

Zarówno w okresie wzrostu, rozwoju masy ciała i starzenia się, musimy zwrócić szczególną uwagę na układ kostno-stawowy u psa. Niezbędne do prawidłowego kształtowania się są odżywki mineralno-witaminowe. Szczególnie podatne na wszelkiego rodzaju zwyrodnienia są zwierzęta ras dużych i olbrzymich, u których częstą przypadłością są wszelkiego rodzaju dysplazje oraz zwyrodnienia. W celu profilaktyki, warto od najmłodszych lat zadbać o prawidłowe odżywienie chrząstek stawowych za pomocą środków zawierających witaminy, kluczowe pierwiastki oraz związki, takie jak witamina C i witamina D, wapń i fosfor oraz siarczan chondroityny i glukozaminy. Na układ kostno-stawowy u psa mogą również skarżyć się właściciele starszych pupili, które wymagają dodatkowej suplementacji ze względu na starcze zwyrodnienia kręgosłupa czy rozwijającą się spondylozę. Sklep Weterynaryjny.pl poleca także Państwu środki mineralno-witaminowe dla zwierząt w okresie rekonwalescencji po przebytych złamaniach i urazach struktur kostnych i chrzęstnych.

Preparat na stawy dla psa

W sklepie Weterynaryjnym uważamy, że każde zwierzę zasługuje na pełną radość z każdego kroku, dlatego prezentujemy wysokiej jakości witaminy na stawy dla psa, które pomogą utrzymać zdrowie i sprawność stawów pupila. Nasze produkty zostały dobrane od różnych, cieszących się wysoką renomą producentów, z myślą o zaspokojeniu potrzeb psów w każdym wieku i każdej rasy. Każdy suplement na stawy dla psa z naszej oferty został dobrany w sposób przemyślany, by zapewnić odpowiedni skład i bezpieczeństwo. Wśród składników mieszczą się takie komponenty jak glukozamina, chondroityna i MSM, które wspomagają utrzymanie zdrowia stawów, sprzyjając elastyczności chrząstki. Oprócz tego produkty te zawierają witaminy i minerały potrzebne pupilom. Produkty te dostępne są m.in. w formie tabletek, jak i proszku. Co ważne, w naszej ofercie każdy produkt zawiera dokładny opis, podpowiadający, jak podawać preparat na stawy dla psa, w zależności od wagi zwierzęcia.

Tabletki na stawy dla psa seniora — jakie wybrać?

Leki dla psa na stawy przydają się szczególnie u psich seniorów, by na długo zachowali zdrowie i kondycję. Udostępniamy Państwu preparaty, które dostępne są w różnej formie. To między innymi tabletki na stawy dla psa seniora, jak i oleje, proszki, pasty itp. Pozwala to dopasować odpowiedni produkt, którego podanie zwierzęciu będzie najszybsze i bezproblemowe. Co ważne, każdorazowo przyjęcie tego typu preparatów zalecamy skonsultować z weterynarzem.

 

Wybór odpowiedniego preparatu może zależeć od tego, w jaki sposób produkt ma być podany. Niektóre suplementy stworzone są w smakowej formie, np. syropy, aby ułatwić Państwu podawanie preparatu. Wszystkie zamieszczone w naszym asortymencie tabletki na stawy dla psa, syropy, oleje, proszki itp. zawierają odpowiednią kompozycję składników. Możesz zapoznać się z dokładnym opisem produktu. 

Preparat na stawy dla psa i wiele innych z oferty Weterynaryjny.pl

Specjalnie dla Państwa zapewniamy zróżnicowany asortyment, który sprawia, że mogą zaopatrzyć się u nas zarówno klienci prywatni, jak i lecznice oraz centra weterynaryjne. 

 

Warto pamiętać, że czworonogi są istotami bardzo aktywnymi, a zdrowe stawy są kluczowe dla ich sprawnego poruszania się. Preparaty na stawy mogą pomóc w utrzymaniu pełnej ruchomości, co jest istotne zwłaszcza dla psów uczestniczących w intensywnych aktywnościach fizycznych, takich jak biegi, skoki czy treningi. Ma to znaczenie także u starszych zwierząt. 

Bez wątpienia zdrowe stawy wpływają na ogólną jakość życia pupila. Poprawa komfortu ruchowego sprawia, że zwierzę może cieszyć się aktywnością, a także utrzymać zdolność do wykonywania codziennych czynności, takich jak wspinanie się po schodach czy bieganie. Z nami zatroszczysz się o kondycje swojego przyjaciela! Sprawdź proponowane przez nas suplementy. Zapewniamy także leki dla psa na stawy, które polecane są przez specjalistów. Pochodzą one od takich producentów Hemplab, JM Sante, Lab-V, Dolfos itp

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.