Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 10 produktów

O każdej porze roku ważna jest ochrona psich łap. Latem przed rozgrzaną i twardą powierzchnią, a zimą przed śniegiem czy solą. Nasza firma oferuje różne maście ochronne do łap, które nawilżają, regenerują opuszki palców i łagodzą podrażnienia. Pomagają zwalczać skutki uszkodzenia naskórka, a także wspomagają i przyspieszają jego odnowę. Każdy z preparatów zawiera składniki, które dodatkowo działają kojąco na podrażnione poduszki i je chronią.
Przed użyciem maści należy zawsze dokładnie oczyścić łapę z brudu, a następnie nałożyć odpowiedni preparat. Trzeba jedynie pilnować, by pies nie zlizał maści. Najlepiej używać jej raz dziennie, ale w niektórych przypadkach warto sięgać po nią częściej. Jej zaletami jest to, że nawilża i natłuszcza naskórek. Dodatkowo większość maści działa przeciwzapalnie, chroni skórę przed pękaniem oraz ma właściwości bakterio- i grzybobójczych.
Te preparaty pielęgnacyjne mogą być stosowane przez cały rok. Z ich pomocą ochrona łap u psa jest naprawdę łatwa o każdej porze roku.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.