Brak produktów w koszyku.
Sklep

Dodatki żywieniowe dla koni

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 39 produktów

Jazda konna jest twoją pasją? Udało ci się zamienić hobby w pracę zawodową i robisz to, co kochasz? Posiadasz własną stajnię i ujeżdżalnię? Zatem znajdziedsz w naszym sklepie wszystko to, co będzie ci niezbędne do odpowiedniego dbania o zdrowie twoich podopiecznych. Niełatwo dostarczać wszystkich składników odżywczych tylko i wyłącznie z paszą. Dlatego dodatki żywieniowe dla koni powinny stać się nieodłączną częścią ich diety. Dostosuj preparat do potrzeb twojego zwierzęcia. Chcesz uniknąć chorób? Zastosuj mieszankę uzupełniającą niedobory mineralno- witaminowe oraz zwiększającą przyswajalność karmy. W przypadku nadmiernego pocenia, przy wysokich temperaturach lub po dużym wysiłku, wybierz preparaty przeznaczone do wyrównywania utraty elektrolitów, które dodatkowo przywrócą energię. Aby twój koń zawsze wyglądal zdrowo zaaplikuj mieszanki wzmacniające kopyta i zapewniające lśniącą sierść. Jeżeli natomiast trenujesz go do zawodów, wzbogać jego dietę o preparaty, które zadbają o układ mięśniowy i ruchu. Nasze suplementy diety dla koni są tym, czego potrzebujesz!

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.