Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Smak

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 41 produktów

Wyostrzone zmysły psów nie zawsze są ich zaletą, czasem stają się sporym utrapieniem. Fajerwerki w sylwestrową noc, burza, zmiana otoczenia czy długa podróż – to tylko nieliczne sytuacje, w których nasz czworonożny przyjaciel może odczuwać dyskomfort, a nawet ataki paniki. Dlatego tak ważne jest, aby pomóc mu przetrwać te trudne sytuacje. Gdy żadne sposoby domowe nie pomagają, warto zwrócić uwagę na tabletki uspokajające dla psa. Wiemy, jak różne są zwierzęta oraz ich upodobania i reakcje, dlatego w trosce o ich samopoczucie, w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment środków uspokajających, wśród których na pewno znajdą Państwo odpowiednie dla swojego pupila. Tabletki uspokajające dla psa to nie tylko środki łagodzące stres, ale również przeznaczone dla zwierząt nadpobudliwych i agresywnych. Z ich pomocą możliwe jest zapanowanie nawet nad trudnym charakterem psa, tudzież kota. Warto również zwrócić uwagę na preparatu w postaci feromonów, które rozpylając niewyczuwalną dla człowieka mgiełkę, wykazują pozytywny wpływ na zachowanie zwierzęcia.

Kiedy stosować tabletki uspokajające dla psa?

Tak jak w przypadku ludzi, jedną z normalnych reakcji organizmu jest stres. Jak zawsze, do chwili gdy jego poziom nie przekracza pewnego stanu, nie ma powodu do niepokoju, a jego łagodzenie możliwe jest naturalnymi sposobami. Często wtedy postrzegany jest on jako pozytywny stres, który może mieć działanie mobilizujące człowieka. Zdarza się jednak, że stres jest długotrwały, a z niektórymi stresorami trudno sobie poradzić. W przypadku psów może to być burza, fajerwerki czy nawet wizyta u weterynarza. Jeśli Twoje zwierzę cały czas nerwowo reaguje na różne sytuacje, a bliski kontakt i chęć złagodzenia sytuacji naturalnymi sposobami nie przynosi efektów, niezbędne mogą być środki uspokajające dla psa. U czworonożnych przyjaciół stres objawia się w różny sposób, m.in. przez nerwowe szczekanie, kulenie się w mało dostępnym miejscu czy podgryzanie własnych łapek. Każdy z tych stanów jest niepokojący i wzbudza spore emocje nie tylko w pupilu, lecz również we właścicielu. To wówczas pomocne okazują się wspomniane leki uspokajające dla psa.

Pamiętaj jednak, że w sytuacjach stresowych nie tylko tabletki uspokajające dla psa są rozwiązaniem, a oprócz nich konieczne jest wręcz stworzenie zwierzęciu bezpiecznego miejsca, do którego będzie mógł wrócić, kiedy tylko poczuje się źle. Często zwierzaki zaczynają negatywnie reagować od chwili, gdy przeżyją jakiś większy stres, np. może to być petarda, która wybuchnie blisko nich w okresie sylwestrowym, jak i głośna burza. Warto wówczas starać się uspokajać czworonoga i w ostateczności sięgnąć po środki na uspokojenie dla psa. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór tych produktów. Wśród nich mieszczą się naturalne preparaty uspokajające, które bazują na ziołowych składnikach, które wyciszają zwierzaka. To jednak nie wszystko, ponieważ niektóre z nich mogą działać jak tabletki nasenne dla psa bez recepty. Takie artykuły są często stosowane podczas podróży w przypadku pupili, które nie przepadają za jazdą autem. Wówczas mogą przespać całą trasę, bez niepotrzebnego stresu.

Tabletki nasenne dla psa bez recepty — na co zwracać uwagę przy wyborze?

Tabletki na agresję dla psa, inaczej preparaty uspokajające, mają dokładnie opracowany skład. Wszystkie zamieszczone w naszym asortymencie przeszły testy i wyróżniają się certyfikatami. Masz więc pewność, że kupując u nas, podajesz psu bezpieczne produkty, które nie pogorszą zdrowia pupila. Co ważne, tabletki na uspokojenie dla psa najczęściej bazują na składnikach takich jak rumianek, nasiona i owoce oleiste oraz kozłek lekarski. To właśnie sprawia, że są to preparaty, których zastosowanie nie wiąże się z niepotrzebnym ryzykiem. Można je więc wykorzystywać podczas burzy, podróży czy w innych okolicznościach, kiedy konieczne jest łagodzenie niepokoju oraz agresji.

Decydując się na tabletki na szczekanie psa, pamiętaj, by szczególną uwagę zwracać na skład preparatu. W naszym sklepie przykładamy wagę do tego, by każdy preparat zawierał szczegółowy opis, który pomoże podjąć decyzję o zakupie. Możesz zwrócić uwagę na to, by wybrany przez Ciebie produkt miał w składzie L-tryptofan czy Alfa-kazozepine. Wpływają one na zwierzę, redukując stres. W konsekwencji pies odczuwa mniejszy niepokój oraz lęk.

W ofercie naszego sklepu nie brakuje również preparatów, które działają uspokajająco i pomagają w odzyskaniu poczucia bezpieczeństwa. Pamiętaj jednak, że leki uspokajające dla psa nie są złotym środkiem i każdorazowo najważniejsza jest regularna praca z psem, by poprawić jego stan psychiczny. Co ważne, w naszym sklepie znajdziesz artykuły, które będą mogły być stosowane zarówno przy szczeniakach, jak i u dorosłych psów. Zapewniamy w sklepie wysokie stany magazynowe, dlatego zaopatrzy się u nas zarówno osoba fizyczna, jak i niejedna lecznica. Jeśli masz pytania lub wątpliwości co do naszego asortymentu, zachęcamy do kontaktu! U nas kompleksowo zatroszczysz się o zdrowie i kondycję swojego czworonożnego przyjaciela.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.