Brak produktów w koszyku.
Sklep

Dezynfekcja gołębi

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Znaleziono 4 produktów

Higiena i dezynfekcja gołębi mają ogromny wpływ na kondycję fizyczną i zdrowie tych pięknych ptaków. Dlatego szukając skutecznego sposobu ochrony przed bakteriami, wirusami czy pasożytami, warto zadbać o wysokiej jakości preparaty do dezynfekcji gołębi. Prowadzony przez nas sklep Weterynaryjny.pl ma w stałej ofercie wysokiej jakości środki do higieny i dezynfekcji gołębi pocztowych i rasowych. Takie preparaty przede wszystkim wpływają na piękno oraz jakość upierzenia, przy okazji oddziałując pozytywnie na zdrowie całego organizmu. Bez odpowiedniej higieny gołębnika i samych ptaków trudno o dobre wyniki hodowli i zarazem wysokie noty w zawodach. Nasze propozycje obejmują między innymi środki poprawiające jakość powietrza, mające wpływ także na rozrodczość, oraz preparaty dezynfekujące wodę, przeznaczone do dezynfekcji pojemników. Dzięki preparatom do higieny i dezynfekcji dużo łatwiej zapewnić suchą podłogę w gołębniku i tym samym odpowiedni poziom wilgotność oraz komfortową kąpiel ptakom. Dezynfekcja gołębi to konieczność.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.