Brak produktów w koszyku.
Sklep

Okres okołoporodowy u bydła

Filtry

Marka

Waga

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 83 produktów

Okres okołoporodowy oraz laktacyjny u zwierząt wymaga odpowiednio zbilansowanej żywności, która pozwala na szybki powrót bydła do formy i zapewnia odpowiedni rozwój młodych. Nasz sklep internetowy weterynaryjny.pl przedstawia zbilansowane preparaty, które uzupełnią niedobory i zapobiegają problemom zdrowotnym. W naszej ofercie dostępne są m.in. mieszanki dla bydła w okresie laktacji, zawierające wszelkie niezbędne minerały i witaminy, zróżnicowane pod kątem potencjału genetycznego, warunkami utrzymania i sposobu zadawania pasz, preparaty wapniono-magnezowe i pójła, które podaje się bezpośrednio po wycieleniu w celu przyśpieszenia procesów regeneracyjnych organizmu. Nie ulega wątpliwości, że okres okołoporodowy u krów jest wyzwaniem dla hodowców, którzy jednak dzięki odpowiednim preparatom mogą mieć nad nim w pełni kontrolę. Do wyboru także medykamenty wspomagające zdrowy poród, obniżające ryzyko poronień i wspomagające prawidłowy rozród. Wszystkie preparaty charakteryzują się wysoką jakością, kompleksowością i wydajnością.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.