Brak produktów w koszyku.
Sklep

Filtry

Marka

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 29 produktów

Wszyscy miłośnicy kotów, kochający swoje zwierzęta, starają się by ich pupile miały wszystko to co najlepsze. Dobre, zbilansowane karmy, witaminy i odżywki to jednak nie wszystko. Bardzo ważne są odpowiednie akcesoria dla kotów, dzięki którym nasi pupile będą miały swój kącik, akcesoria do higieny i swoje zabawki i drapaki.
Sklep zoologiczny online oferuje różnorodny wybór produktów dla kotów: preparatów leczniczych, smakołyków, witamin, a także akcesoriów takich jak aplikatory i dozowniki leków, grzebienie do wyczesywania pcheł i urządzenia do usuwania kleszczy, żwirki do pobierania moczu.
Ponadto nasz sklep Weterynaryjny. pl posiada w swoim asortymencie miski, obcinacze, posłania, zabawki, a nawet preparaty przeciwko obgryzaniu przedmiotów przez koty.
Dzięki odpowiednim akcesoriom nasi koci przyjaciele będą miały zapewniane właściwe wyposażenie, służące do pielęgnacji, zachowania czystości i do zabawy. Dbanie o ich zdrowie i dobre samopoczucie, sprawi, ze będą pełne energii i odwdzięczą się nam miłością i przywiązaniem.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.