Brak produktów w koszyku.
Sklep

Preparaty przeciwpasożytnicze

Filtry

Kolor

Marka

Pojemność

Schorzenie

Znaleziono 75 produktów

Środek przeciw kleszczom dla psów

Regularne odrobaczanie psa, jak również zabezpieczanie go przed pasożytami zewnętrznymi jest koniecznością. Pasożyty niekorzystnie wpływają na zdrowie naszych pupili, prowadząc do rozwoju poważnych chorób i powikłań zdrowotnych. W celu ich uniknięcia należy systematycznie stosować środek przeciw kleszczom oraz tabletki na odrobaczenie psa i inne preparaty odrobaczające. Pyrantelum dla psa znajdujące się w asortymencie naszego sklepu szybko rozprawi się z najczęstszymi, dorosłymi formami nicieni lubiących bytować w przewodzie pokarmowym czworonoga. Systematycznie podawane pyrantelum dla psa, minimalizuje ryzyko inwazji pasożytów i powikłań, jakie mogą pojawić się w ich wyniku. Nie tylko pasożyty wewnętrzne mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie psa. Równie niebezpieczne są kleszcze. Te niewielkie pajęczaki żerujące na skórze zwierzęcia stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia pupila, a ich ukąszenie może skończyć się dla poważnymi komplikacjami zdrowotnymi, a nawet śmiercią zwierzęcia. Skutecznym sposobem minimalizującym ryzyko bytowania pasożytów na psie, jest systematyczne stosowanie odpowiednich preparatów anty kleszczowych. Efektywny środek przeciw kleszczom zapobiega inwazji pasożytów, a tym samym zmniejsza ryzyko ukąszeń i ewentualnych powikłań z nimi związanych.

Odrobaczenie psów domowych to obowiązek każdego właściciela, któremu zależy na dobrym zdrowiu i kondycji swojego pupila. Zabieg odrobaczania dotyczy zarówno psów i kotów. Polega on na podawaniu preparatu, tabletki na odrobaczanie. W efekcie czego przyjmowane tabletki zabijają wszelkiego typu pasożyty znajdujące się na ciele psa.

Tabletki na odrobaczanie psa

Chcąc zadbać o profilaktykę zdrowotną pupila, oferujemy tabletki na odrobaczenie psa. Nasze produkty dostępne są bez recepty i sprawdzają się do zwalczania pasożytów zewnętrznych (pcheł, kleszczy, mrówek, komarów). Tabletki na odrobaczenie psa dostępne na stronie sklepu są w pełni bezpieczne i można je stosować samodzielnie. Psy narażone są również na pasożyty wewnętrzne, dlatego z myślą o profilaktyce zdrowotnej znajdziecie Państwo także tabletki do zwalczania inwazji nicieni i tasiemców przewodu pokarmowego psów. Sprawdź pełną listę naszych produktów poniżej.

Zadbaliśmy o to, by zapewnić naprawdę szeroki ich wybór, by każdy właściciel czworonoga znalazł coś odpowiedniego dla swojego pupila. Tabletki na robaki dla psa czy lek na pasożyty z oferty, pochodzą od najlepszych producentów. Co ważne, przed wyborem odpowiedniego środka zalecamy kontakt z weterynarzem.

Jakie tabletki na odrobaczanie psa? To musisz wiedzieć

By Twój pupil cieszył się dobrym zdrowiem, musisz zapewnić mu odpowiednią opiekę, a także wsparcie, gdy zachoruje. Fundamentem długiego życia w dobrej kondycji jest właściwa dieta. Pomaga również utrzymać dobry stan psychiczny i fizyczny czworonoga. Oprócz właściwego żywienia potrzebna jest również dbałość o regularne i terminowe odrobaczanie psa. Profilaktyka w tym zakresie sprawia, że Twój pupil może uniknąć zainfekowania przez pasożyty. Wystarczy, że wybierzesz tabletki na robaki dla psa i będziesz pamiętał o podawaniu ich wraz z jedzeniem lub smakołykiem. Świetnie sprawdzają się do tego aromatyczne przekąski, np. z czymś miękkim, czego pies z pewnością nie odmówi. Jako właściciel czworonoga pamiętaj, by preparaty podawać terminowo oraz zgodnie z ulotką na opakowaniu lub zaleceniami weterynarza. Wyznacznikiem w dawkowaniu jest waga zwierzęcia. Przestrzeganie tych zasad daje Ci pewność, że lek na odrobaczenie działa. Co ważne, w pierwszych miesiącach życia pies powinien być częściej odrobaczany. Po tym okresie wykonuje się to nieco rzadziej. Zarówno jednak odrobaczanie dorosłego osobnika, jak i mniejszego jest na równi istotne i może mieć wpływ na zdrowie zwierzęcia.

Kiedy jednak szczególnie zwrócić uwagę na odrobaczanie psa? Przede wszystkim przyda się to zwierzętom, które w trakcie spacerów nieustannie szukają resztek jedzenia, z chęcią wszystko liżą i biorą do pyska, a nawet zjadają to, czego zdecydowanie nie powinny. Jeśli Twój pupil często zachowuje się tak podczas spaceru, lek na pasożyty lepiej mieć zawsze w zapasie. Zwierze może bowiem zarazić się nawet w trakcie wylizywania swoich łap po spacerze. Warto wybierać wówczas preparaty, które poradzą sobie z tasiemcem Dipylidium caninum oraz innymi groźnymi robakami. Co ważne, takie produkty dostaniesz bez większego problemu w naszej ofercie, są one dostępne w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie uchodzą za ważne dla zachowania zdrowia i zapewnienia bezpieczeństwa pupilowi.

Jak często odrobaczać psa?

Jeśli dopiero przyjąłeś pod swój dach czworonoga, to możesz zastanawiać się, jak często odrobaczać psa? Tutaj musisz pamiętać, że pierwszy raz tabletki powinieneś podać między 2 a 4 tygodniem życia, a następnie co 2-3 tygodnie do momentu, gdy piesek osiągnie wiek 3-6 miesięcy. Po tym okresie zaleca się odrobaczanie co 3-6 miesięcy, choć weterynarz może dostosować tę częstotliwość do indywidualnych potrzeb psa. Odrobaczanie szczeniaka jest bardzo ważne, ponieważ jakiekolwiek pasożyty w tym okresie mogą bardziej oddziaływać na jego rozwój oraz witalność. Później częstotliwość, z jaką należy podawać tabletki na robaki dla psa, zależy od wielu czynników, takich jak wiek psa, styl życia, środowisko, w którym przebywa, oraz rodzaj stosowanej odrobaczającej metody. Przeciętnie jednak dla dorosłych psów rekomendowane jest  odrobaczanie co 3-6 miesięcy. Jeśli jednak pupil mieszka w miejscu, gdzie występuje duże ryzyko zakażenia (na przykład obszarach z dużą liczbą pasożytów w środowisku), może być konieczne częstsze odrobaczanie. Pamiętaj, że wybór konkretnego preparatu i harmonogramu odrobaczania powinien być omówiony z weterynarzem. Specjalista może zalecić właściwe produkty w zależności od rodzaju pasożytów, które są powszechne w danym regionie, oraz indywidualnych potrzeb psa.

Co ważne, skuteczny lek na pasożyty powinieneś uzyskać ze sprawdzonego źródła, najlepiej od lekarza lub u nas. Nasze preparaty są wyselekcjonowane i bezpieczne w stosowaniu dla zwierząt. Dlatego właśnie wybierając je, możesz cieszyć się zdrowiem zwierzaka i mieć spokojną głowę, że nie wróci do domu ze spaceru z czymś zagrażającym jego samopoczuciu.

Po jakim czasie działa tabletka na odrobaczanie psa?

Tabletki na odrobaczanie psa zaczynają działać w różnym tempie. Czas może się różnić w zależności od rodzaju użytego środka oraz od pasożytów, które ma zwalczyć. Ogólnie rzecz biorąc, większość tabletek na odrobaczanie działa stosunkowo szybko, zazwyczaj w ciągu kilku godzin do kilkunastu godzin po podaniu. Są one skomponowane w taki sposób, aby składniki aktywne szybko wchłaniały się w organizmie psa i skierowywały się do układu pokarmowego, gdzie zwalczają pasożyty. Po ich spożyciu substancje te działają na pasożyty, uszkadzając ich układ nerwowy lub metabolizm, co prowadzi do ich usunięcia z organizmu psa.

Ważne jest, aby przestrzegać zaleceń producenta oraz weterynarza co do sposobu podawania i czasu działania konkretnego środka na odrobaczanie psa. Niektóre tabletki mogą mieć specyficzne wytyczne co do posiłków, a czasami także dawkowania w przypadku różnych rodzajów pasożytów. Co ważne, w naszym sklepie kupisz tabletki na pasożyty dla psa o różnej wadze, m.in. dla psów małych ras, jak i takich ważących ponad 35 kilogramów. Bez problemu wyszukasz zatem środki dopasowane do masy ciała pupila, a także zwierząt w różnym wieku. Udostępniamy produkty dla szczeniąt, jak i dorosłych psów. By ułatwić Ci dokonanie wyboru, każdy produkt zawiera dokładny opis składników zawartych w preparacie.

Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych preparatów. Mamy coś dla wszystkich czworonogów. Co więcej, każdy lek na pasożyty jest sprawdzony i bezpieczny dla naszych wiernych przyjaciół. Pamiętaj, by w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania produktu, skontaktować się z lekarzem weterynarii. W naszym sklepie również służymy doradztwem względem dostępnych produktów. Zapewniamy wysokie stany magazynowe, zaopatrujemy nie tylko osoby fizyczne, lecz także lecznice weterynaryjne itp. Zachęcamy do kontaktu z nami w razie pytań lub wątpliwości.

Wysyłka

Gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od złożenia. Wybierz spośród wielu opcji dostawy, takich jak paczkomat, czy kurier.

Bezpieczne zakupy

Wybieraj spośród wielu opcji płatności, takich jak karta, przelew, czy płatność przy odbiorze. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują Przelewy24

Obsługa

Przyjazna obsługa to nasza specjalność! Chętnie rozmawiamy, słuchamy i doradzamy, aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze.